Log In

Ženský americký fotbal jede na plné obrátky. Try-outy probíhají v Brně, Karlových Varech a Praze

Jsou tomu dva měsíce, kdy Prague Black Cats porazili ve finále Ženského poháru Brno Amazons 24-14 a zakončili premiérový ročník. Ten nastartoval k aktivitě další týmy a o ženský americký fotbal je zájem.

Sport pro tvrdé holky se těší oblibě, ať už uplatněním mnoha proporčně odlišných typů sportovkyň, tak i svou unikátní týmovou hrou. Poptávka po kolektivních sportech není uspokojená a americký fotbal jí jde na ruku. Holky, držíme vám palce a nově příchozí zveme na nábory napříč republikou, protože druhý ročník slibuje další posun a šanci pro nadějné sportovkyně.

Brno Amazons

Karlovy Vary Warriors

Prague Black Cats

Prague Harpies

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít