Log In

Ty nejlepší helmy aneb když se chce, všechno jde!

Před nedávnou dobou jsme připravili koncepty 1. části helem účastníků blížící se ČLAF. Aktuálně dokončujeme druhou část a po prvních reakcích je zřejmý jistý pesimismus, který je nám vlastní. Ano, nalepit samolepku formátu 5x5cm je prostě jednoduché a levné, ale udělat ořezové vzory, přelepky a vše nastříkat, jako to dělají ti lepší ve svět, to chce dost času a asi i více vkladu. Určitě to ale jde udělat ekonomicky s kýženým efektem.

Kdo chce – hledá způsoby, kdo nechce – hledá výmluvy!

Příklad, jak na to, si můžete vzít z univerzitní ligy v USA, kde si s helmami umí vyhrát a umějí koncepty převést v realitu. Pamatujte, kdo dobře vypadá, ten dobře hraje a kdo dobře nehraje, ten alespoň dobře vypadá ;).

Líbí se Vám co děláme? Nezapomeňte přispět na HitHit.cz a zachraňte tak náš portál.

2012, Oregon Ducks

Nejenom u nás patří Oregon k nejoblíbenějším týmům univerzitní ligy. Styl dělá hodně a který QB by měl vůči Marcusi Mariotovi něco jiného, než respekt? Jim to sluší dlouho a propracovanost jejich vizuální prezentace má zásadní vliv na jejich úspěchy. Pěkné věci se prodávají sami ..

2013, Univerzita Maryland

Za tenhle koncept zaslouží nejen designér metál. Nádherná vrstvená práce, téměř dokonalé provedení. Zbývá jen slintat.

2014, Irové z Notre Dame

Tihle kluci si na design potrpí a Under Armour ví, proč s nimi přichází téměř pravidelně do styku. Tohle hraje a v jednotě je síla.

Líbí se Vám co děláme? Nezapomeňte přispět na HitHit.cz a zachraňte tak náš portál.

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít