Log In

Seriál Hráči s Dwaynem Johnsonem v červenci pokračuje druhou řadou

Fanoušci zámořského amerického fotbalu se dočkají i druhé řady seriálu Hráči (v angl. The Ballers) a v hlavní roli nebude opět chybět Dwayne “The Rock” Johnson.

První série ukázala mnohé z prostředí amerického fotbalu a byznysu na vrcholné úrovni, nejen při podepisování hráčů i lobby mezi agenty. Velmi zajímavé pojetí a velkorysý styl sice nenabídnul kromě znělky a pár tréninků příliš kontaktu s hrou samotnou, ale postupné odkrývání pozadí sportu číslo jedna ve Spojených státech bylo hodně zajímavé.

Povedl se i trailer začínající vtipnou hláškou. „Nejste Vin Deisel?“ ptá se mladík za pultem. „To nejsem, já jsem větší a krásnější,“ odpovídá s úsměvem The Rock.

Český fanoušek si Hráče užije ještě před Czech Bowlem od 18. července na stanici HBO každé pondělí od 22:00. Těšit se můžeme i na další stálice – John David Washington, Omar Miller, Donovan W. Carter, Troy Garity, London Brown, Jazmyn Simonová a Rob Corddry.

Zajímavosti

  • V první sérii jezdí Dwayne v bílém Land Roveru Evoque, zatímco všechny vedlejší role v prominentních značkách jako Ferrari, Lamborghini, McLaren nebo hybridní BMW i8.
  • V osmém díle první série Spencer Strasmore (Dwayne Johnson) jede v autě a zpívá si píseň od Taylor Swift „Shake it off“. Dwayne Johnson účinkoval v pořadu Lip Sync Battle (od 2015), kde zpíval právě tuto píseň a epizoda se stala snad nejpopulárnější z celé show.
  • Dwayne Johnson (Spencer Strasmore) je skutečně bývalý hráč amerického fotbalu. V úvodních titulkách je asi sekundová sekvence původních záběrů z doby, kdy hrál obránce za univerzitní fotbalový tým Miami Hurricanes. Bílooranžový dres s číslem 94.
  • Dwayne „The Rock“ Johnson (Spencer Strasmore) už dříve hrál ve filmech s tématikou amerického fotbalu Plán hry (2007) a Gang v útoku (2006).
  • Dwayne „The Rock“ Johnson (Spencer Strasmore) musel kvůli roli zhubnout téměř 10 kilo.
  • Dwayne „The Rock“ Johnson (Spencer Strasmore) byl první a jedinou volbou na roli hlavního hrdiny.

Media

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít