Log In

Nový seriál Hráči z prostředí amerického fotbalu s Dwaynem Johnsonem

Dwayne “The Rock” Johnson se poprvé pustil do televizních vod a natočil pro HBO nový komediální seriál, který zkoumá turbulentní život a skutečné problémy skupiny bývalých i současných hráčů amerického fotbalu.

Zbrusu nový seriál z produkce HBO od tvůrce Stevea Levinsona (Vincentův svět, Impérium: Mafie v Atlantic City) zkoumá sluncem zalitý svět skupiny bývalých i současných hráčů amerického fotbalu z floridského Miami a okolí. Fotbalisti, z nichž se při hře stávají opravdoví profesionálové, často netuší, jak se svým skutečným životem mimo hřiště naložit.

Hlavním hrdinou je Spencer (Dwayne “The Rock” Johnson), bývalá superstar amerického fotbalu, který se snaží prosadit jako finanční manažer současných fotbalových hvězd. Mezi Spencerovy klienty patří talentovaný, ale roztěkaný útočník Ricky (John David Washington), který usiluje o nalezení rovnováhy mezi svými soukromými výstřelky a obrovskou vášní pro hru; Charles (Omar Miller), bývalý pochůzkář, jenž musel s hraním nedobrovolně skončit a nyní se jen těžko přizpůsobuje životu obyčejného člověka; a nová senzace amerického fotbalu Vernon (Donovan Carter), jemuž se kvůli slibu, že “nikdy nezapomene na svůj původ,” lepí na paty spousta vyžírků, díky nimž se dostává do velkých finančních potíží. Spencerovi, jenž se pokouší žonglovat s účty svých přátel, pomáhají jeho nadpozemsky úspěšný šéf Joe (Rob Corddry) a špičkový sportovní agent Jason (Troy Garity) kteří jsou pro získání podpisu smlouvy ochotní udělat cokoli. V odvětví, kde vaše hvězdná kariéra trvá jen neuvěřitelně krátkou dobu, musí Spencer a jeho partička rychle vymezit hranice mezi hrou a skutečným životem, zachovat si chladnou hlavu a krýt jeden druhému záda.

Trailer

Účinkující

V seriálu se dále představí John David Washington (bývalý člen týmu Rams) jako Ricky; Omar Miller (Kriminálka Miami) jako Charles; Donovan Carter jako Vernon; Troy Garity (Holičství) jako Jason, Rob Corddry (To byl zítra flám) jako Joe; London Brown (Podfukáři) jako Vernonův nejlepší přítel Reggie a Jazmyn Simonová jako Charlesova žena Julie.

Točil se ve floridském Miami a snaží docílit co největší věrohodnosti. Objevují se v něm jména profesionálních atletů i sportovních novinářů a četné odkazy na reálné subjekty ze sportovního odvětví. Scénář seriálu byl inspirován skutečnými příběhy a zkušenostmi bývalých i současných hráčů amerického fotbalu, přičemž tři z hlavních představitelů mají za sebou vlastní fotbalovou minulost, včetně Johna Davida Washingtona a Donovana Cartera.

Seriál Hráči představuje zatím poslední spolupráci HBO se Stevem Levinsonem a hercem a producentem Markem Wahlbergem. Dalšími výkonnými producenty jsou Rob Weiss, Julian Farino, Denis Biggs (všichni tři spolupracovali na seriálu Vincentův svět), Evan Reilly (Živí mrtví), Dany Garcia (Práskač) a Peter Berg (Na odstřel), který režíroval pilotní díl a v seriálu se představí v opakující se roli.

Zajímavosti

1. Dwayne “The Rock” Johnson jako hráč

Představitell hlavní role není pro americký fotbal ve skutečném světě úplnou neznámou. Jako defensivní tackle strašil quarterbacky v nejvyšší univerzítní lize v dresu University of Miami. To ještě jeho kariéra byla v naprostých plenkách. Víme ale, odkud pochází chuť pro wrestling a některé triky. V roce 1991 získal s Miami Hurricanes titul! Kdyby se vážně nezranil, možná bychom ho vídali ještě dnes, protože bránu do NFL měl otevřenou a v kanadské CFL nastupoval v dresu Calgary Stampeders.

Video: https://youtu.be/oINkMsJ068o

2. Hudba

Nepřišla vám hudba v traileru povědomá? Že už jste jí někde slyšeli? Možná … v ČAAF.TV? Ano! Značka Under Armour si píseň Burial vybrala pro svůj spot a je to slušná nakopávačka.

3. Dwayne Johnson a film

Kráčející skála není rozhodně jediný snímek, kde si Dwayne zahrál hlavní roli. V roce 2006 se stal ještě sociálním kurátorem pro mladistvé ve filmu Gang v útoku, který je založen na skutečnosti a nápravným elementem jednoho ze svěřených delikventů je právě americký fotbal.

Nový proslov pro Prague Mustangs?

Hráči startují se svou desetiílnou první řadou v pondělí 22. června ve 4:00 a v 21:00, exkluzivně na HBO. Na HBO GO bude seriál dostupný vždy od 3:00 (v originálním znění, s českými titulky).

Zdroj: Presskit HBO

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít