Log In

Azarenková oslavuje vítězství v NFL stylu. Inspirací jí byl Cam Newton

Nestává se často, aby byl americký fotbal inspirací pro špičky tenisu. Viktoria Azarenková se nechala inspirovat quarterbackem Carolina Panthers a velkým showmanem Camem Newtonem, který dabbing (jak se kreace nazývá, pozn. red.) zpopularizoval. Ve 2. kole Australian Open zvítězila nad Dankou Koviničovou 6-1 a 6-2.

„Myslím, že to je zábavné a moc ráda to dělám,“ řekla médiím Azarenková. Pravdou je, že Azarenková a Newton mají stejného agenta. „Chtěla jsem ho v prvé řadě rozesmát a Cam už taky slyšel, že jsem s tím začala,“ prozradila.

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít