Log In

Spolupracujeme

I přesto že jsme malý portál, který se snaží prosadit jiné odvětví sportu než je u nás tolik známo. Máme několik partnerů, se kterými spolupracujeme a společně makáme na tom, aby se náš cíl stal skutečností.

 

BLADES_vektor

SC blades – mužský tým amerického fotbalu.

Historicky první team amerického fotbalu v  Ústeckém kraji, založený v roce 2011. Zakladatelem byl Matěj Sahula, Petr Mendl a Jakub Sahula, všichni zároveň aktivní hráči dodnes.

Snažíme se budovat kulturu tohoto sportu, vychovávat mládež a vést kvalitní sportovní klub pro všechny Ústečany.

Facebook: www.facebook.com/SC-BLADES

 

 

satll

Pardubice Stallions – mužský tým amerického fotbalu.

Občanské sdružení Pardubice Stallions se zabývá činností spojenou s veškerými aktivitami stejnojmenného klubu amerického fotbalu. Ten vznikl v roce 2003 a od té doby prošel značným vývojem.

Veškeré informace o klubu naleznete na oficiálních stránkách klubu a dále na facebooku (Pardubice-Stallions-American-football-team).

Facebook: https://www.facebook.com/PARDUBICE.STALLIONS

 

 

dietos

 

Šumperk Dietos – mužský tým amerického fotbalu.

Tvářemi klubu a jeho společnými zakladateli jsou bratranci Jan a Milan Kolaříkovi. A právě prvně jmenovaný je i zároveň mužem sedícím „na dvou židlích“, když klub zastupuje z pozice předsedy, ale hlavně jej již třetím rokem kormidluje z funkce hlavního trenéra do ostrých fotbalových bitev.

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Dietos-Šumperk

 

 

amazons

Amazons Brno – ženský tým amerického fotbalu.

Amazonky jsou kolektiv, jaký se jen tak nevidí. Všechny jsou individuality, velké osobnosti, ale přitom spolu vycházejí. Dokonce víc než to, staly se z nich kamarádky i v osobním životě a co si budeme nalhávat, i o tomhle ten fotbal je!

Všichni trenéři jsou nebo byli aktivními hráči Brno Alligators

Facebook: www.facebook.com/Amazons-Brno

 

 

spolu

Prague Harpies – ženský tým amerického fotbalu.

Od září roku 2012 jsme začaly trénovat 11s fotbal (do té doby jsme hráli 7s fotbal), prováděly jsme vždy nábory, obcházely jsme vysoké a střední školy a doufaly, že nabere co nejvíc holek.

Účasti byly vždy docela krásné, ale vždy jen ty nejsilnější zůstaly doposud.

Facebook: www.facebook.com/pragueharpies

 

 

stespol

Ostrava Steelers – mužský tým amerického fotbalu.

Nejmladší tým, který je součástí Steelers, jsou cheerleaders. Ty začali trénovat na začátku roku 2013. Již na jaře se jim povedlo úspěšně vystupovat na domácích zápasech ostravského týmu.

Ostrava společně s Prahou jsou jediná dvě města, kterým se podařilo vyhrát 1.Českou Ligu Amerického Fotbalu (ČLAF).

Facebook: www.facebook.com/OstravaSteelers

 

 

log

Rebels Pardubice – ženský tým amerického fotbalu.

Jsme tým žen, které baví hrát americký fotbal. Na začátku nás bylo 17 aktivních hráček, ale přes zimu a maturity nám dost hráček odpadlo.

V současné době je nás v týmu 8 aktivních hráček.

Facebook: www.facebook.com/Rebels-Pardubice

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít