Log In

Soutěž

Každý měsíc se můžete zůčastnit soutěže o hodnotné ceny od našich partnerů a sponzorů.

Soutěžní otázka pro měsíc červen:

Jakou římskou číslovkou je označen Czech Bowl pro letošní finále Divize I?

Výhra:

Dva výherci obdrží po jedné vstupence na Under Armour Czech Bowl XXII.

 

Podmínky soutěže:

Přihlášení musí být starší 18 let. Výherce bude kontaktován na uvedený e-mail. Výhercem se stane osoba, která zašle platný e-mail a správnou odpověď. V případě shody více správných odpovědí rozhodne generátor náhodných čísel. Správně tipující budou seřazení dle data zaslání odpovědi do pořadového listu. Termín soutěže je 3.6.2015 až 30.6.2015. Vyhlášení proběhne do 15.7.2015.
Pořadatelem soutěže je Česká asociace amerického fotbalu, z.s. Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba s bydlištěm na území České Republiky. Registrací do soutěže uděluje účastník soutěže pořadateli a technickému provozovateli služby České asociaci amerického fotbalu, z.s., v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas se zpracováním osobních údajů, které účastník soutěže uvedl v registračním formuláři. Tyto údaje mohou být použity v případě oznámení výhry, zaslání novinek a exkluzivních nabídek přímo od pořadatele nebo sponzora či partnera soutěže, a to po dobu pěti let. Souhlas se zpracováním osobních údajů lze kdykoli odvolat sdělením na adresu info@czechfootball.cz. Odvoláním souhlasu se zpracováním osobních údajů před skončením soutěže dojde k vyřazení přihlášeného, jehož účast v soutěži tím končí.

Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele a technického provozovatele a jejich dceřiných společností i jejich rodinní příslušníci. Výhru nelze právně vymáhat.

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít