Log In

Proč recenze?

Napříč naší vlastí, a Evropou obecně, je těžké najít hodnotné informace o produktech určeným zájemcům o americký fotbal. Ať z řad hráčů, trenérů nebo fanoušků. Za pomoci partnerů, kteří produkty pro americký fotbal nabízejí, jsme se rozhodli nabídnout všem novou platformu pro recenze zajímavých produktů a získání kvalitních informací.

Ramena, Helmy

Základní dvě ochranné pomůcky pro americký fotbal. Pokusíme se Vám vždy příblížit nové produkty a zrecenzovat jak zboží určené naprostým nováčkům, tak i to nejlepší, co se nabízí.

Hi-Tech

I americký fotbal má spojení v technologiích – ať už se jedná o aplikace, zajímavé gadgety nebo wearables. Nejnovější technologie se prolínají v americkém fotbale a my Vás s nimi seznámíme.

Ostatní

Samozřejmě kategorií, kterých se dá do našeho záběru začlenit, je několik desítek, ale soustředit své síly budeme na to zásadní. V rubrice zbytku určitě přiblížíme rukavice, chrániče zubů a další ochranné pomůcky.

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít