Log In

O projektu

Projekt czechfootball.cz vznikl z přesvědčení několika nadšenců s cílem medializovat americký fotbal v České republice. Sport, který má u nás více než 20 let historie a ve světě, zejména v USA, se těší značné oblibě nejen mezi fanoušky, hráči, ale i na poli marketingu a propagace.

Po roce od spuštění portálu amfotbal.cz a s využitím předchozích zkušeností došlo k přepracování celého webového portálu a ke značenému rozšíření tak, aby doplnil chybějící portfólio služeb a témat, které se amerického fotbalu dotýkají. Zároveň je kladen důraz na mobilní platformu, jejíž čísla návštěvnosti nás přesvědčili ve smyslu nepodcenění tabletů a mobilů, které dnes vlastní každý.

Americký fotbal není jen sport, ale také životní styl a náš tým touto myšlenkou žije – jsme nadšenci, fanoušcí, hráči, fotografové, marketéři. Prostě tým nadšenců. I proto je celý projekt neziskový a své provozní náklady chce mořit podporou partnerů, které náš sport zaujal nebo zaujmout může. Jedná se o velmi dynamickou a přitažlivou hru, která nemá jednoduchá pravidla, jako známé evropské sporty, je plná strategie, atletiky a napětí.

Pokud máte zájem o inzerci na našem portálu nebo Vás zajímá nabídka spolupráce, piště na inzerce@czechfootball.cz a něco společně vymyslíme.

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít