Log In

Wow! Recept na třetí down? Zkuste hail mary pass ve stylu SMU (video)

Raritní věc se stala včera před poločasem univerzitního zápasu mezi Southern Methodist a North Texasem. Quarterback Matt Davis musel na třetí a 45 najít volného spoluhráče a.. ono to vyšlo! Courtland Sutton hlídaný hned trojící obránců míč v endzone chytil a zkompletoval tuhle přihrávku.

Nestává se často, aby byl tým pod takovým tlakem a o poznání méně dochází ještě před poločasem k tak riskantním callům, ale tohle je fotbal, bejbe! SMU byli přitom na dostřel endzone a jen chybami se dostali do téměř bezvýchodné situace. Fotbal nahoru – dolu.

Media

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít