Log In

Univerzitní fotbal: Top týmy před 10. týdnem

INSPEKCE UNIFOREM

Uniformy hráčů College Footballu nejsou svázané pravidly tak, jako v třeba v NFL. Často se mění a jsou velice kreativní. Společně si každý týden představíme barvy a uniformu jednoho z týmů a něco si o tom povíme.

Univerzita Boise State má jeden velký unikát. Jako jediný tým v nejvyšší divizi nemají na domácím hřišti trávník zelený, ale modrý. Aby to nebylo málo, nosí místní Broncos doma často celo-modré uniformy a tak si určitě jako já říkáte, jestli jsou na tom hřišti hráči vůbec vidět. Inu moc ne. To také vedlo komisaře conference Mountain West k jejich zákazu na domácím hřišti v roce 2011. Tým musel doma nosit trika a helmy v jiné barvě. Po lehkých tahanicích a výhrůžkách týmu odchodem z konference, byl zákaz v roce 2013 zrušen a tak je opět můžeme vídat v kompletně modré na modrém hřišti. Tedy pokud je nepřehlédneme.

ZAJÍMAVOSTI UPLYNULÉHO TÝDNE

Vyšly už v tradičním článku: Univerzitni fotbal 9.kolo. Co zajímavého se událo?

Top 6

Aneb žebříček nejlepších College Football týmů po 9-tém hracím týdnu. Tentokráte jsme žebříček rozšířili až na 6 týmů, neboť pole je na vrcholu velice těsné. To se může velice rychle změnit. Tento víkend nabízí hned několik opravdu štavnatých soubojů. Koukněte na naše tipy dole.

Michigan State

1. Michigan State (8-0) (-)

Státní Michiganská měla bye week (= tento víkend nehrála), stejně jako její největší konkurenti. Není nikdo, kdo by je z první pozice sesadil.

Ohio State

2. Ohio State (8-0) (-)

Halloween přinesl volný víkend i pro Buckeyes. To je možná to nejlepší, co je mohlo potkat. Nová jednička na quarterback, J.T. Barrett, příští týden nenastoupí, protože má pozastavenou činnost na jedno utkání.

Clemson logo

3. Clemson (8-0) (+1)

Clemson jede jako motorová myš a začínám si myslet, že to může být vůbec jediný tým, který v letošní sezóně zůstane neporažen. Příští týden je čeká největší zkouška sezóny, přijede Florida State.

Baylor

4. Baylor (7-0) (-1)

Také Medvědi měli tento víkend volný. To je pro ně pozitivní zpráva, neboť jejich starting quarterback Seth Russell je se zraněním do konce sezóny mimo a tak se může jeho náhradník lépe připravit na záskok. Vůbec nejtěžší zápasy je teprve čekají a mám pocit, že jejich pozice bude více a více oslabena.

TCU logo

5. TCU (8-0) (nez.)

Rohaté žáby předvádí spolu s aspirantem na Heisman Trophy, quarterbackem Trevonem Boykinem, skvělé výkony. Následující utkání bude velké, neboť jedou na hřiště dosud neporažené Oklahomy State.

LSU

6. LSU (7-0) (nez.)

Tygři jsou dalším týmem, který Halloween prožil v klidu a dal si zápasovou pauzu. Už v sobotu je čeká zápas sezóny, který nejspíš rozhodne o tom, jaký tým se podívá do Play-Off. Bude to LSU nebo už jednou poražená Alabama?

Pro srovnání, AP a Coaches Poll.

Tipy na 10. týden

Vybíráme 5 nejzajímavějších zápasů kola.

Tipy week 10

(V závorce je momentální umístění v AP Poll top 25)

Patří do:

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít