Log In

Univerzitní fotbal odstartoval. Co zajímavého se událo?

Proč stojí za to NCAA sledovat?

Zaprvé můžete vidět v akci budoucí hráče NFL. Zadruhé je to zábava. Takzvaný College Football je svými pravidly základem pro evropský fotbal. Nabízí velice pestrou paletu týmů a mnoho zápasů s nečekanými konci a zajímavými situacemi. Jsou to jednoduše mladí kluci, kteří hrají částečně pro zábavu a částečně, aby si vybojovali budoucí angažmá v profi lize.

Víte, jak se říká, že…

…hráči kopané občas nějaký ten pád přihrají? To stejné se občas stane i v americkém fotbale, kde nějaký ten pád občas pomůže. Třeba když nemáte botu. To se stalo Bowling Green defenzivnímu hráči Miku Minnsovi a protože nestíhal střídat, jednoduše sebou praštil o zem a hrál mrtvého brouka.

Elegantní spin Braxtona Millera

Otočku jak z Maddena receivera z Ohio State jste jistě už viděli na našem Facebooku (pokud ne, video najdete tady). Podívejte se na něj znovu, tentokrát z jiného úhlu a zaměřte se na akci na pozadí. Block running backa Ezekiela Elliota s číslem 15 totiž nemá chybu.

Braxton Miller je vůbec zajímavý hráč. Ještě na startu sezóny 2014 byl startovním quarterbackem svého týmu, jenže pak se zranil a jeho místo postupně zabrali J. T. Barrett (než se také zranil) a Cardale Jones. Ohio State tak před letošní sezónou mělo na výběr ze tří kvalitních quarterbacků. Braxton Miller se po dohodě s trenéry rozhodl změnit pozici na hřišti a nově funguje jako hybridní wide receiver a running back. Výsledek? 140 získaných yardů vzduchem i po zemi a 2 touchdowny. Tenhle skvělý atlet se na hřišti neztratí, ať už nastoupí kdekoliv.

Strhující rozuzlení měl konec zápasu BYU – Nebraska.

BYU (Brigham Young University) v Utahu prohrávala pár vteřin před koncem zápasu o bod. Nezbývalo, než se pokusit o poslední zoufalý hod míče do end zóny známý jako Hail Mary pass.

Patří do:

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít