Log In

Univerzitní fotbal: Finále konferencí

Univerzitní fotbal měl tento týden na programu finále jednotlivých konferencí divize I. Ti nejlepší se utkali o titul a zároveň se hrálo o poslední místo v čtyřčlenném playoff. Z favoritů nikdo nezaváhal a tak týmy, jejichž šance už zůstavala spíše teoritická, si budou muset počkat nejméně do dalšího roku.

Odborná komise rozhodla o pořadí ve svém žebříčku v neděli a tak už známe jednotlivé dvojice pro závěrečné playoff. Clemson se utká s Oklahomou a Alabama se střetne s Michigan State.

Big Ten Championship

Posledním velkým soubojem víkendu byla bitva mezi Michigan State a Iowou. Oba celky měli velice dobré resumé sezóny a co se playoff týče, tak zápas znamenal, že vítěz bere vše. Samotné utkání však mnoho dramatických chvil nenabídlo. Michigan State Spartans velmi dobře bránili, ale jejich quarterback Connor Cook toho v útoku mnoho nepředvedl. Zápas se zlomil až ve čtvrté čtvrtině, kdy Michigan State završil za stavu 9 – 13 zápas neuvěřitelně dlouhým drajvem do touchdownu. Trval 22 her a přes 9 minut.

Hra týdne

To je 55 yardová bomba z rukou Jakea Cokera (Alabama) na wide receivera Calvina Ridleyho, který míč skvěle našel a chytil mezi dvěma obránci.

Patří do:

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít