Log In

Univerzitní fotbal 8.kolo. Co zajímavého se událo?

Osmé kolo univerzitního fotbalu nenabídlo mnoho atraktivní soubojů a tak vám nabídnu závěr toho nejostudnějšího zápasu kola.

Nezvládnutý závěr

V podání Floridy State to znamená ztrátu neporazitelnosti s jasným outsiderem. Podobně jako v minulém týdnu se ukázalo, jak důležitá je hra special týmů. Za vyrovnaného stavu 16-16 zbývalo do konce utkání s Georgia Tech pouhých 6 vteřin. Floridští Seminoles byli připraveni v teritoriu soupeře kopnout vítězný field gól.

Byl však zblokován a Lance Austin z Georgia tech jej donesl 78 yardů přes celé hřiště do touchdownu, zatímco čas utkání vypršel. Protože poslední hra se vždy dohrává, nehledě na čas, Florida State má na svém kontě první porážku sezóny. A z ostudy kabát.

Favorité příštího draftu NFL

Opustíme takzvané skill pozice a podíváme se na nejlépe hodnoceného ofenzivního lajnaře univerzitního fotbalu. Tím je momentálně Laremy Tunsil z univerzity Ole Miss. Tunsil vyniká především v bránění svého quarterbacka. Rychlé nohy, ruce a skvělý balanc. K tomu postava jako hrom. Tunsil je ideálním kandidátem na post levého tackla, který má na starosti bránění slepé strany quarterbacka.

Najít pro vás kvalitní highlight u takovýchto hráčů je těžké. Když o nich celý zápas nevíte a neslyšíte, znamená to, že hrají dobře. Pak můžete vybrat takřka libovolný souboj s obráncem, jež se nedostane quarterbackovi na dosah. Tak tady je.

Catch týdne?

Tentokrát vám dám na výběr. Nabídka číslo jedna: Skvělá koncentrace při dopadu v podání Braxtona Millera z Ohio State. Hráč, jehož jsme si tu už jednou představili.

Nebo máte raději hail mary přihrávku a catch jednou rukou? V akci Keyarris Garrett z Tulsy. Který byl podle vás lepší?

Patří do:

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít