Log In

Univerzitní fotbal 7.kolo. Co zajímavého se událo?

Šokující závěr

V derby Michigan vs. MSU (Michigan State) se už zdálo vše rozhodnuto. Spartans (jak se týmu MSU přezdívá, pozn. red.) však velice nepravděpodobnou hrou v závěru skóre otočili na svou stranu a zvítězili. Ale po pořádku.

Zápas byl těsný a vyrovnaný po celý svůj průběh. Čtyři minuty do konce Michigan vedl 23-21 a hosté museli dotahovat. QB MSU Connor Cook vedl svůj tým vpřed a dvě minuty do konce se však jeho drive zastavil. Skvělá obrana Michiganu pod vedením ex-NFL trenéra Jima Harbaugha (49ers) jej sackla pro 9 yardů ztráty a následovaly 3 nekompletní passy. Ztráta míče na downy a MSU zůstal jediný timeout. Situace byla zoufalá.

Michigan nedokázal získat první down a čas po 3 pokusech doběhl na 10 vteřin. Zbývalo jen odpuntovat do zámezí. To se však vůbec nepovedlo, center poslal svému punterovi poměrně nízký snap. Ten jej nezachytil, vypadl mu z rukou a zbytek si prohlédněte na přiloženém videu. Spartans vyhráli 27-23.

Parádní trik

Předvedla kopací jednotka týmu LSU. A místo field gólu za 3 body, oslavili touchdown za 6. LSU porazili i díky tomuto triku Floridu State 35-28 a drží si neporazitelnost. Running back Tigrů Leonard Fournette pokračuje ve výkonech jako z jiné planety a naběhal v zápase 180 yardů a 2 touchdowny. Jeho průměr tak pro letošek dokonce poklesl na 200,3 yardu a 2,3 touchdownu na jeden zápas. Proč si ho tedy nepředstavíme jako favorita příštího draftu NFL? Je totiž na univerzitě teprve druhým rokem, a aby se mohl draftu účastnit, pravidla nařizují roky alespoň tři. Tak tedy nejdříve 2017.

Favorité příštího draftu NFL

Budeme pokračovat v představování wide receiverů. Na řadu přijde Corey Coleman z university Baylor. Coleman je typickým rychlostním typem receivera, který představuje pro každého soupeře velkou hrozbu v hloubi pole. Tento rok má prozatím na kontě 41 catchů pro 877 yardů a 16 touchdownů! To dělá 21,4 yardu v průměru na jednu zachycenou přihrávku a méně než každý třetí jeho catch je proměněný v touchdown. Se svojí nevysokou postavou je velmi mrštný a velkou práci tak odvede i svýma nohama. Posuďte sami.

Patří do:

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít