Log In

Univerzitní fotbal 6.kolo. Co zajímavého se událo?

Zápas týdne

To byl jednoznačně souboj dvou dosud neporažených, ale přitom velice podceňovaných univerzitních programů (#5) Utah vs (#23) California. Tu si mohl udržet jen jeden tým a tím lepším byl Utah.

Vítězní Utes, jak se jim přezdívá, slaví úspěch především díky tvrdému fotbalu na line of scrimage a skvělé obraně. V ní exceluje řada hráčů původem z Polynésie (pacifických ostrovů jako je Samoa nebo Tonga). V Salt Lake City, domovině utažské university, se vyskytuje poměrně velká komunita přistěhovalců z těchto zemí a místní mladíci z rodinných důvodů rádi zůstávají doma a hrají tak za místní tým. V zápase proti Californii si obrana připsala 5 interceptionů a klíčový stop na čtvrtý down 26 vteřin do konce, který skóre zastavil na 30-24 pro domácí. Kalifornský quarterback Jared Goff, kterému se předpovídá velká budoucnost v NFL neměl zrovna nejštastnější den. I přes 5 interceptionů však dokázal držet svůj tým ve hře až do samotného závěru.

Favorité příštího draftu NFL

Po sérii quarterbacků se dnes podíváme i na jinou pozici. A sice na wide receivera Laquona Treadwella z university Ole Miss. Treadwell je vysoký (cca 190 cm) typ receivera s úžasnými atletickými dispozicemi. Playmaker typu Deze Bryanta, velice dobrý ve výskoku a se silnýma rukama, připraven zachytit sebe-obtížnější balón.

Novou techniku onside kicku ..

Neúmyslně objevili borci z Western Kentucky. Prostě to napalte do nejbližšího obránce a seberte míč.

Hra týdne

Snad ani nepotřebuje komentář. Když skórují lajnaři, je to vždycky velká legrace. A sledujte tu stiff arm!

Patří do:

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít