Log In

Univerzitní fotbal 12.kolo. Co zajímavého se událo?

Boje o Playoff

Sobota byla špatný den pro obě univerzity používající zkratku OSU. Jak Ohio State University, tak Oklahoma State University přišly o neporazitelnost a s jejich nadějemi na playoff to začíná vypadat bledě. V konkurenci týmů s jednou výhrou pravděpodobně doplatí na jednoduchý rozpis soupeřů, díky kterému odborná porota upřednostní jiné.

Zápas, v němž Baylor porazil Oklahomu State 45-35, byl zajímavý po všech stránkách a tak vám nabízím video sestřih celého zápasu. Baylor je proslulý svým jednoduchým, ale efektivním ofenzivním systémem, díky kterému skórují přes 40 bodů, zápas co zápas. A to nehledě na to, kdo hraje quarterbacka. Jednička Seth Russell je mimo hru a dvojka Jarrett Stidham musel v průběhu zápasu také odstoupit pro zranění. Žádný problém. Až trojka Chris Johnson udržel ofenzívu Bears v chodu a skóroval 2 touchdowny.

Favorité příštího draftu NFL

Running back Ezekiel Elliott z Ohio State nesl prohru svého týmu s Michigan State obzvláště těžce. V zápase mnoho příležitostí nedostal (11 běhů pro 33 yardů) a tak se na tiskovce slovně opřel do vlastních řad: “Trenéři nás nepostavili do pozice k výhře. Proti týmu, jež jsme měli porazit.“ A jasně vyslovil svůj úmysl z university na konci roku odejít a deklarovat pro NFL draft 2016.

Skauti budou hodnotit především jeho výkony a byl to právě Elliott, na kom stály týmové výkony loňský rok, kdy Ohio State vyhráli Národní Šampionát. Elliott je především kompletním typem running backa, s dobrou kombinací rychlosti a síly, schopný též v passové hře. V předchozích 10 zápasech svého týmu si vždy připsal nejméně 100 yardů po zemi. Na draftu by mohl být k mání někde kolem druhého kola.

Hra týdne

Arizona wide receiver Trey Griffey předvedl parádní akci, kterou natáhl na 95 yardový touchdown. Mělo to vše potřebné: Skvělé zachycení, několik kliček na hřišti a nakonec skok k pylonu.

Patří do:

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít