Log In

Under Armour představil dresy pro letošní All America Game

Společnost Under Armour vyrábí oblečení a pomůcky pro sportovce a mezi americkými fotbalisty se stala i v Česku velmi oblíbenou. Každý rok pořádá UA zápas hvězd středoškolského fotbalu, které jsou obvykle v době konání zápasu už na cestě do vysokoškolských týmů (college). All American Game je tak přehlídkou toho nejlepšího, co středoškolský fotbal nabízí. Nyní Under Armour představil krásné dresy, které hráči obou týmů do zápasu ponesou.

Možná jste si po přečtení titulku a perexu řekli, „proč by vás měla zajímat nějaká střední škola?“. Jenže All America Game přenáší živě ESPN na svém druhém celostátním programu a jména, která si tímto zápasem v minulosti prošla, jistě nejsou k přehlédnutí. A. J. Green, Julio Jones, Manti Te’o, Alshon Jeffery nebo jednička posledního draftu NFL Jadeveon Clowney – To jsou jména, která mají zvuk i v hvězdné NFL.

I letos se jistě v soupiskách týmů najde hráč, na kterého si budeme za několik let ukazovat v NFL. Zápas se odehraje 2. ledna už popáté za sebou v St. Petersburgu na Floridě (v Rusku by asi fotbalisté zmrzli). Nyní ale ke slíbeným dresům. Vypadají skvěle. Ostatně, koukněte do českého e-shopu SportsGear.cz, který se na Under Armour specializuje a uvidíte, že tyto dresy jsou jen špičkou ledovce.

black_1 black_2 black_3 black_4 white_1 white_2

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít