Log In

Tackle Menelik Watson z Oaklandu ukázal, že má srdce na pravém místě

Menelik Watson je jedním z anglických hráčů v NFL. Možná právě jeho anglická nátura mu připomněla, že za příležitost hrát v NFL by měl být vděčný. Svou vděčnost prokázal 26letý rodák z Manchesteru svou péčí o čtyřletou Avu Urreovou, která trpí na problémy se srdcem. Tu obdaroval svou výplatou za WK16 v NFL.

Setkání zařídil Jay Glazer, komentátor NFL pro americkou stanici Fox Sports. Ten vedle televizní práce založil i charitativní organizaci Touchdown Dreams, která zařizuje právě setkávání nemocných dětí s hráči NFL.

Ava si se svým hrdinou Watsonem zaházela míčem přímo na sideline před zápasem

Watson se rozhodl udělat pro malou Avu co nejvíc. Strávila s Raiders celý den, na který byla oficiálně jmenována týmovou kapitánkou. Byla doslova zavalena plyšáky, podepsanými balony a helmami. Na konci tohoto nezapomenutelného dne přišel Watson za otcem Avy a dal mu svůj šek na honorář za zápas 16. týdne NFL. Když si navíc uvědomíte, že jsou hráči v NFL placeni pouze v týdnech, kdy hrají, je tento čin opravdu chvályhodný. Josh Katzowitz na svém Twitteru udělal rychlý propočet, kolik vlastně Ava od Menelika Watsona dostala. Podržte se, 36 644 dolarů (= 840 000 Kč). Watson bere 622 948 dolarů ročně.

Raiders sice letos znovu skončili s hrozivou bilancí (3-13), jako tým se ale dokáží rozdat i pro nemocnou dívku.

S Aveinou rodinou se před zápasem pomodlil i QB Raiders Derek Carr

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít