Log In

Světový šampionát pohostí Spojené státy

Všechny spekulace jsou zavrženy, Mezinárodní federace amerického fotbalu (IFAF) rozhodla úplně jinak. Po původním pořadateli Švédsku, které pro finanční důvody svou přihlášku vzdalo, se pořadatelství šampionátu v příštím roce spojovalo hned s několika alternativními místy. Německo, Rakousko, Čína, to vše byly jen spekulace. Mexiko vyjádřilo velký zájem o pořádání, americká nabídka ale byla pro IFAF jistější a lákavější.

Dějištěm šampionátu bude Canton ve státu Ohio. Toto místo je pro fotbal velmi důležitým a významným. Své sídlo tam má fotbalová Síň slávy. A právě na tomto hřišti začíná každý rok samotná NFL. První zápas přípravy se v srpnu odehraje v rámci Hall of Fame Week přímo v Cantonu.

Zázemí tak pro týmy bude jistě připravené špičkově. Spojené státy byly pro IFAF rozumnou volbou, právě v Cantonu mají zkušenosti s pořádáním velkých akcí typu zápasu NFL, a tak budou schopni připravit celý turnaj i za zkrácenou dobu.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít