Log In

Program NFL začíná už v neděli, zápasem Síně slávy

Prázdniny se přehouply za svou polovinu a to znamená, že se blíží kick-off NFL 2015/2016! Jak se nejlépe předehřát? Třeba nedělním prvním předsezónním zápasem mezi týmy Pittsburgh Steelers a Minnesota Vikings, kteří se potkají v zápase Síně slávy (Hall of Fame game, pozn. red.). Začíná se v 20:00 místního času (2:00 našeho) a zápas bude přenášet televize NBC i česká Sport 2 (program)!

Stadion Hall of Fame v Cantonu, ve státě Ohio, přivítá na hrací ploše Vikinga Adriana Petersona, který se po neúspěšné sezóně (kromě jediného zápasu mu utekla celá sezóna) vrací zpět do hry.

Zajímavé bude sledovat v druhé sezóně quarterbacka Teddyho Bridgewatera, který jako nováček v minulé sezóně oslovil, ale s větrem intenzity Petersona by to mohla být ještě větší show.

Útok Steelers je ale letošní sezónu asi v té nejlepší kondici, kterou kdy Ben Roethlisberger měl. Jediný problém tak může být v běhové hře, kde si runningback Le’Veon Bell musí odpykat trest absencí prvních dvou zápasů.

Zápasu bude předcházet sobotní oslava s uvedením hráčů do síně slávy. Jerome Bettis, jako bývalý RB Steelers, odehrál celkem 10 z 13 sezón právě s týmem z Pittsburghu. Šestkrát byl vybrán do Pro Bowlu a nohami ukrájel 13662 rushing yardů. Center Mick Tingelhoff se k Vikings připojil jako volný hráč v roce 1962 a v zápětí se zařadil mezi tahouny útočné linie. Za neuvěřitelných 17 sezón v kariéře nevynechal jediný zápas! Mezi dalšími Tim Brown, Junior Seau, Mike Tingelhoff, Charles Haley, Will Shields, Bill Polian a Ron Wolf.

Pokud chcete být v obraze, nezapomeňte si připomenout změny v pravidlech:

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít