Log In

Oaklandští Raiders po roce čekání vyhráli!

Páteční NFL článek měl být původně o jiném tématu. Na výběr byla sněhová bouře v Buffalu a návrat Joshe Gordona po suspendaci za užití marihuany. Jenže dnes v noci se stala věc nečekaná. Oakland Raiders doma porazili KC Chiefs a po více než roce vyhráli. Celkově Raiders prohráli 16 zápasů v řadě.

Latavius Murray v akci. Running back s číslem 28 dovedl svůj tým dvěma touchdowny k vítězství.Foto: NFL.com

Latavius Murray v akci. Running back s číslem 28 dovedl svůj tým dvěma touchdowny k vítězství.
Foto: NFL.com

Fanoušci Raiders patří mezi nejvěrnější a nejzarytější v celé NFL. Jejich tým jim v dosavadním průběhu sezony nedělal příliš radosti. Jenže ve dvanáctém týdnu přišel velký zlom. V domácím utkání proti favoritovi z Kansas City zahájili domácí výborně. Dvěma touchdowny se blýskl Latavius Murray. Příjmení Murray očividně running backům v NFL svědčí, po DeMarcu z Cowboys má svého spasitele i Oakland.

V Oaklandu hustě pršelo. Lépe se s deštěm vypořádali domácí Raiders.Foto: NFL.com

V Oaklandu hustě pršelo. Lépe se s deštěm vypořádali domácí Raiders.
Foto: NFL.com

Zápas skončil výhrou Raiders 24:20, jednou z hlavních postav domácího týmu byl safety Charles Woodson. Ten si připsal svůj dvacátý sack v kariéře a je prvním hráčem historie, který k dvaceti sackům přidal i celých padesát interceptions!

Dobře zahrál i Derek Carr, quarterback Oaklandu. Ten sice několikrát zarazil fanoušky na O.co Coliseum hloupým passem na obsazeného hráče, ke svému štěstí ale nehodil žádnou interception. Naopak právě pravá ruka Carra zařídila Raiders vítězství. To když našel minutu a půl do konce Jamese Jonese v endzóně pro touchdown, kterým domácí zvrátili stav na svou stranu.

Derek Carr slaví touchdown spoluhráče Murrayho. Pro Carra šlo o první výhru v jeho NFL kariéře.Foto: NFL.com

Derek Carr slaví touchdown spoluhráče Murrayho. Pro Carra šlo o první výhru v jeho NFL kariéře.
Foto: NFL.com

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít