Log In

Neuvěřitelný! Sledujete jeden z nejlepších závěrů zápasu vůbec.

Central Michigan prohrával s Oklahoma State o tři body 24–27, navíc s míčem těsně na své polovině a tak přišel call „Hail Mary“ a všichni do endzone. Co následovalo, je jeden z nejlepších závěrů, které můžete vidět a nezbývá než dodat: „Wow!“

Po penaltě si Michigan přišel k down s vypršením časomíry a následovala poslední akce utkání. QB Cooper Rush odhodil míč co nejdál, kde jej zachytil Jesse Kroll na 10y značce a přihrávkou zpět (laterall pass) do rukou Coreyho Willise, který doběhl do end zone.

Media

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít