Log In

Nejlepší týmy v Evropě: Prague Black Panthers #12

Black Panthers si v rakouské nejvyšší soutěži (AFL) budují stále více respektu. Přestože v posledním zápase v tyrolském Wattens podlehli Swarco Raiders kvůli hororové čtvrté čtvrtině 27:33, stále patří mezi obohacující prvek celé soutěže.

S přihlédnutím na úroveň amerického fotbalu v Rakousku tak sice PBP aktuálně klesli na 12. příčku evropského žebríčku podle AFI, ale stále jsou velmi blízko nejlepší desítce, a to na poměry naší malé zemičky stojí za zmínku. Předchozí měsíc byli dokonce devátí.

[rnkrwp id=“1728141″ format=“grid“ url=“http://www.ranker.com/list/ess-top-20/johnmckeon“ name=“Europe’s Top 20 – 6/15/15″]

Zdroj: AFI

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít