Log In

Emotivní příběh ‚MoBo‘ končí. Vikings vyškrtli Moritze Böhringera

Očekávatelné se stalo skutečností. Hrdina letošního šestého kola draftu Moritz Böhringer končí a nadějný německý hráč se na soupisku Vikings nedostal. Bylo sladce naivní snít, že by Moritz se svými zkušenostmi dokázal konkurovat NFL hráčům, ale potenciál, který v Evropě je, ukázal v nejlepším světle. Těšme se na další představení a držme mu palce!

Ve svých 22 letech ušel kus cesty. Americkému fotbalu přitom propadl teprve před pěti lety. Hvězda nejvyšší německé soutěže GFL upoutala zájem světových médií.

Příběh ale může pokračovat dál, Vikings Böhringera podepsali do practice squadu a tak americkému snu nemusí být konec. Hráči v tréninkové skupině jsou považování za free-agent hráče, takže se mohou upsat kdykoliv v průběhu sezóny bez kompenzace týmu. Hráč si jako nováček na soupisce přijde na víc než 10 mil. korun, jako člen practice squadu na necelé tři, a to pro hráče neměcké soutěže i tak vyznívá jako dobré živobytí.

Zkušenosti, které Moritz může přivést, nejen do domácího Německa, mohou znamenat pro evropský americký fotbal další posun i zájem médií. Věřme, že příběh MoBo bude pokračovat..

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít