Log In

Fanoušci jak se patří v Alabamě, Nebrasce i Oklahomě

Zajímavou analýzu si pro fandy amerického fotbalu připravil plátek The New York Times s využitím dat dodaných přímo Facebookem. Srovnání fanoušků podle jejich koncentrace v jednotlivých státech. Ačkoliv se informace mohou zdát zavádějící, protože ne celá fanouškovská obec na Facebooku je, statisticky se jedná o data přesná.

Alabama

je místem s nejvyšší koncentrací fanoušků univerzitního fotbalu

Velice snadno jsou pozorovatelné ty oblasti, kde není tým NFL. Tam je logicky zájem o univerzitní fotbal největší. Nelze ale odepřít i výsledky, historii a tradici jednotlivých týmů. Alabama a Auburn jsou na špičce právě pro své výkony z uplynulých let.

Zajímala by Vás podobná analýza i u nás?

Podělte se o názory v komentářích.

 

Zdroj: IRWIN, Neil a Kevin QUEALY. The Places in America Where College Football Means the Most. [online]. 2014 [cit. 2014-11-08]. Dostupné z: http://www.nytimes.com/2014/11/08/upshot/the-places-in-america-where-college-football-means-the-most.html

Patří do:

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít