Log In

Úhel pohledu: Sportem ku zdraví! … Opravdu?

Sport je vnímán jako zdraví prospěšná záležitost. Kdy tomu už tak není? Kde jsou hranice zdravého sportu? Jsou slavní sportovci ikony, které obdivujeme a které dávají dobrý příklad dětem, nebo jsou to dělníci sportovního průmyslu? O co dnes jde na Olympiádě? O sport? O národní hrdost? O peníze?

Na výše zmíněné otázky chtěla znát názor organizace Creative Gate ve spolupráci s Era Svět, která uspořádala diskusi s níže zmíněnými hosty. Celou akci navíc moderoval a vtipnými glosami doplnil hráč Prague Mustangs a sportovní publicista iDnes.cz Milan Radosta.

Díky dvěma hráčům amerického fotbalu se ve dvouhodinové diskusi dostala řeč i k tomuto sportu, který byl díky Dundáčkovi s Radostou dobře reprezentován.

HOSTÉ:

JAN DUNDÁČEK – trojnásobný nejlepší český hráč amerického fotbalu za tým Prague Black Panthers.
PETR MACHÁČEK – bojovník, trenér 47 mistrů světa v bojových sportech a symbol „českého“ thai boxu.
Mgr. MARTIN SVITEK – fyzioterapeut, člen Institutu sportovního lékařství, jeden z kondičních trenérů HC Slavia Praha.
JAN PODROUŽEK – sportovní novinář pracující pro Deník Sport

Autor náhledové fotografie: Ervin Chrenko

Media

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít