Log In

Nejdelší touchdown na světě má na svědomí Montana s Clarkem

S reklamami se přes Super Bowl roztrhl pytel. Nás hodně pobavil kraťas, na kterém se podílel tým Whistle Sports, Pepsi a Papa John’s Pizza. Výsledkem je hodně unikátní vzdušný souboj, ve kterém míč do vzduchu uvedl legendární čtyřnásobný vítěz Super Bowlu Joe Montana. S míčem pro nejdelší touchdown nemohl do endzone doběhnout nikdo jiný, než bývalý Montanův cíl Dwight Clark, s kterým spolu v roce 1982 zkompletovali památný „The Catch“ ve finále NFC konference proti Cowboys a zajistili 49ers první účast v Super Bowlu.

Skvělé akční střihy, skvělá pointa s historickým kontextem a výborná hudba = skvělý reklamní spot.

Jak složité je natočit necelé tři minuty akčních záběrů? Kolik míču padlo do země nikoho v poušti a jaký kráter vytvoří, pokud dopadne na zem z hooooodně velké výšky? Mrkněte jak se spot točil – stojí to za to.

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít