Log In

Microsoft chce změnit budoucnost amerického fotbalu virtuální realitou

Jakým směrem se může vydat virtuální realita v oblasti sportu? Microsoft představuje HoloLens s vizí budoucnosti prezentace amerického fotbalu za hranicí televizní obrazovky.

Co kdyby se obraz v den zápasu dostal za hranici obrazovky a rozšířil na zeď obývacího pokoje nebo stůl? Budoucnost zážitku ze sledování fotbalu posouvá Microsoft svým konceptem do 21. století. Jako divák získáte informací jako Terminátor a budete si moct vychutnat zápas skoro jako na stadionu. Včetně napojení na Fantasy.

Vývojáři se už nyní mohou hlásit o vývojářskou verzi, kterou Microsoft vypustí mezi chytré mozky v prvním kvartálu. Kdo si vsadí, že reklamu uvidíme při Super Bowlu 50?

Zdroj: Microsoft Blog

Media

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít