Log In

Karlovarští Warriors účinkují v rockovém videoklipu!

Není to poprvé a jistě ani naposledy, kdy se tým amerického fotbalu spojil s hudebním interpretem a zahrál si tak v jeho videoklipu. Nejnovějším počinem je videoklip ke skladbě Mapa z dílny západočeské rockové skupiny Stripes of Glory, v němž se objevují karlovarští Warriors jak v dresech svých, tak i v přestrojení za Prague Hippos.

Warriors se tak řadí po bok například Prague Harpies, které již podobnou věc také zažily, když se ve fotbalové atmosféře natáčel klip rockové skupiny Doga k písni Od soumraku do úsvitu. Harpies ale nebyly jediné, zkusíte si vzpomenout, který český tým se nějak objevil ve videoklipu českého či slovenského interpreta?

Vraťme se ale k příběhu Mapy. Videoklip je postavený na příběhu mladého fotbalisty, kterého ztvárnil Jakub Nedbal. Postupnou evolucí se z otloukánka stane hvězda týmu, tu si zahrál quaterback Warriors Jakub Mařík.

Celý videoklip vznikal na začátku prosince, kdy se kapela s týmem sešly na hřišti Warriors, natáčelo se dokonce i ze vzduchu pomocí bezpilotního dronu. Druhý den se pak dotáčely záběry z města, jako kulisa posloužilo město Ostrov nad Ohří, od Karlových Varů vzdálené asi 12 kilometrů.

Mrkněte na to, za nás je každý povedený počin za velký palec nahoru! :)

Media

Patří do:

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít