Log In

Jak přežít svátky a zůstat u fotbalu? Last Chance U!

Vánoční relaxace plná klidu a pohody vybízí k trochu volnějšímu režimu. Jestli chcete zůstat s fotbalem v kontaktu, dozvědět se něco nového a nahlédnout pod pokličku americké univerzitní ligy, nesmí vám uniknout seriál Last Chance U, který je pro každého fanouška či hráče naprostá nutnost.

Netflix nabízí spoustu kvalitní podívané, ale pro fanoušky amerického fotbalu není filmová nabídka zase tak pestrá. Hlavní filmové trháky, o kterých jsme psali, viděla (věřím) většina z vás, ale tenhle dokumentární seriál vás vtáhne do té pravé fotbalové atmosféry.

Zajímavý vhled do programu East Mississippi Community College nabízí zajímavou dokumentární formou příběhy hráčů, všední problémy, trable a spoustu potu. Jak sám název příhodně zmiňuje, podíváte se do života hráčů, kteří kvůli studijním nebo disciplinárním problémům přišli o místo na nejvyšší úrovni Divize I. Trenérům nabídne očima studijního poradce psychologickou pomůcku, jak pracovat s hráči na hřišti i mimo něj.

Sledujte zde: https://www.netflix.com/cz/title/80091742

Obě série mapují dvě sezóny týmu EMCC Lions a v roce 2018 bude odvysílána i třetí. Zajímavý formát, který je svým pojetím úplně odlišný od velkofilmů z prostředí amerického fotbalu. Pěknou podívanou!

Na Netflixu můžete využít měsíční bezplatné období a přes svátky zvládnete v klidu a pohodě obě série. Nezapomeňte seriál ohodnotit na ČSFD.

Pokud by vám to bylo málo, můžete se vrátit k poslední sérii Hráčů s Dwaynem Johnosonem.

 

Media

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít