Log In

Historie: Americký fotbal v ČR do roku 1995

Za několik dní to bude už 20 let od završení úspěšné sezóny Prague Panthers a v 17 minutách tohoto videa se dozvíte mnoho zajímavostí. Povinné pro mladší ročníky, které se nenarodily do doby analogových VHS kazet a už neumějí převést 1000 marek na koruny. Zajímavostí je určitě bilance z roku 1994, která byla z pohledu panterů 300:36!

Poděkování patří Jardovi Bojarskému, že tenhle klenot oprášil a zdigitalizoval a i jeho autorům – Ondřej Cvejn (poradce), Jiří Krob (kamera), Hynek Ciboch (kamera) a Tomáš Rýdl (střih).

Media

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít