Log In

Blue Mountain State: The Rise of Thadland první záběry

Tak jsme se konečně dočkali! I když byl snímek natočen už na jaře minulého roku, distributor se stále neměl k prvním krůčkům. Eric Falconer pomocí Kickstarteru na film získal od přispěvatelů necelých 50 milionů korun a o zájem fanoušků nemá nouzi. Dost možná právě ti i hlavní představitelé mohou za tento nečekaný release, protože sílící tlak nejen na sociálních sítích nebyl malý. Teprve nyní světlo světa spatřily první záběry a bude to velká paráda. Užijte si prvních pár vteřin, protože trailer bude následovat a co je ještě lepší, film také .. This is Thaaaadlaaaand! Oficiální datum vydání je stanovený na 2.2.2016.

Media

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít