Log In

Daniel Krejbich o SuperBálu + soutěž

V sobotu 6.12. proběhne v klubu Lávka již čtvrtý ročník SuperBálu. Událost, která se pomalu stává tradicí, nabízí fanouškům, hráčům a všem zájemcům o americký fotbal možnost se pobavit i v době, kdy je do prvních zápasů ještě daleko. Vyzpovídali jsme Dana Krejbicha, dnes již bývalého hráče Prague Black Panthers i české reprezentace, jako jednoho z iniciátorů celé akce.

Dane, kde má kořeny myšlenka pořádat každoročně ples s tématem amerického fotbalu?

V partě Jirky Záveského, Honzy Vrby a mě vzejde z plodné diskuze vždycky nějaký nápad a při plánování oslav 20 let Prague Panthers jsme vymysleli tento formát. Netušili jsme, jestli se bude jednat o akci každoroční, ale první SuperBál se povedl a hned v následujícím roce došlo k fúzi Prague Panthers s Prague Black Hawks a pokračování se nabízelo. Následoval třetí ročník a nyní nás čeká v pořadí už čtvrtý, který pokračuje v tradici.

Je SuperBál tedy událost určená pouze fanouškům PBP?

V rámci večera dojde sice k předání individuálních cen našeho týmu a to v kategorii dospělých, juniorů, ale i žen. Program je ale plný fotbalu obecně a je určen všem fanouškům, nadšencům a přátelům, nejen z našich řad. Pozvali jsme řadu osob, které se o americký fotbal zajímají. Letos se nepodařilo uspořádat Vánoční turnaj a s fanoušky, hráči a trenéry ostatních týmů si tak můžeme užít příjemný večer při této příležitosti.

Když už jsi zmínil individuální ceny. Na co dalšího se můžeme těšit?

Nebude toho málo. Video sestřih z uplynulé sezóny, zajímavé osobnosti, které průběžně zveřejňujeme na stránce facebookové události, ale i rozhovory. Několik soutěží, ať už tradičních či zcela nových, dražbu, tombolu, taneční soutěž, miss SuperBálu. Chybět nebude živá hudba, DJ a rádi bychom u tance vydrželi až do rána. Celým večerem bude provázet televizní ikona Jirka Kalemba. Chybět nebude ani zhodnocení naší sezóny vedením klubu a mnoho dalšího, včetně překvapení.

Proč jste rozhodli vrátit po roce do klubu Lávka, kde se konal II. ročník?

Jedná se o exklusivní prostor, s krásným výhledem na Pražský hrad i Karlův most a má příjemnou atmosféru. Podařilo se nám navíc po dohodě s majiteli vylepšit situaci na barech a s občerstvením celkově. Zároveň klub nabízí dostatečně nafukovací kapacitu. (smích)

Máš nějaká závěrečná slova směrem ke čtenářům?

Rád bych pozval všechny fanoušky, i ty mimo Prahu, aby si s námi užili skvělý večer, připili si na zdraví a pořádně to rozbalili na parketu. Rád bych dále i touto formou utužoval komunitu kolem amerického fotbalu nejen v Praze, ale i mimo ni. V zimě se navíc s mnoha lidmi, kteří se kolem tohoto sportu pohybují, nevidíme a tohle je příležitost, jak se společně bavit.

954681_555097884622014_3325432884404871361_n

Ve spolupráci s organizátory SuperBálu pro Vás máme soutěž o 3 x 1 vstup na SuperBál. Soutěžní otázka zní:

Kolik bodů celkem PBP (tým dospělých) nasázeli svým soupeřům v letošní ČLAF a AFL?

Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@czechfootball.cz do středy 19.11.2014 23:59. Správní tipující budou seřazeni dle data přijetí e-mailu a tři náhodně vylosování obdrží volný vstup na Superbál.

Nezapoměňte také na naši pravidelnou měsíční soutěž o míč Wilson.

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít