Log In

Malý krok pro redakci, velký krok pro fanoušky

Jak začít? Většina z našich věrných fandů si všimla, že jsme vypsali na podporu našeho webu sbírku. Ano, potřebovali jsme pomocnou ruku a víme, že se zpráva dostala k velké většině z vás. Bohužel, našlo se jen pár desítek hrdinů, kteří nás reálně podpořili. I tak ale doufáme, že i vy ostatní tu jste s námi a svou podporu nám prokážete alespoň hltáním obsahu, lajkováním a zajímavými komentáři.

Našeho projektu si nemohla nevšimnout Česká asociace amerického fotbalu a protože jsme všichni za jedno — máme rádi americký fotbal, podala nám ČAAF velmi vstřícnou a pomocnou ruku — vzala nás pod svá křídla. Počínaje tímto oznámením tak budete moci hltat ještě více novinek, soutěží, informací, zajímavostí a videí. Takže, fandové, jsme zachráněni!

Co si od následujících chvil slibujeme? „Věřím, že bude komunita amerického fotbalu jednotná, že společně potáhneme za jeden provaz a dokážeme náš sport mediálně posunout o další příčky výše, což si bez pochyb zaslouží a potřeba k tomu bude každého fanouška nejen ve virtuálním prostoru, ale i na tribuně,“ říká s oddychem a díky všem šéfredaktor Czechfootball.cz Vašek Blahout.

Samozřejmě, žádná záchrana by se nekonela, nebýt vstřícnosti ČAAF. „Czechfootball.cz je skvělou fanouškovskou stránkou, která pomáhá americkému fotbalu v ČR a já jsem rád za všechny sportu nakloněné lidi, kteří se umí pro věc nadchnout. Kluky vítám v našem týmu a věřím, že fanoušky společně budeme dál kvalitně zásobit informacemi,“ dodává s optimismem Filip Hobza, předseda ČAAF.

Sezóna je tu, těšte se!

P.S. Ti z Vás, kteří nás podpořili, samozřejmě vybrané prostředky dostanou zpět. Pokud by měli zájem o samolepku nebo hrneček, ať píšou na redakce@czechfootball.cz.

Patří do:

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít