Log In

Under Armour Czech Bowl XXII [obrazem]

Česká liga amerického fotbalu 2015 je za námi. Finále bylo kromě hry samotné zase o krapet bohatší a nabídlo atraktivní podívanou všem, hlavně fanouškům na místě. Rekordní návštěvu a skvělou atmosféru zachytila desítka fotografů. Vybrali jsme to nejlepší, abychom vám pomocí fotografií připomenuli za čerstva, jaký to byl skvělý zážitek a jakou radost stále máme za příležitost být na místě s vámi.

Fanoušci

Finale ceske ligy americkeho fotbalu, Czech final of American FootballTisíce rozdaných tleskadel našly páry fandících rukou. Pravidla na jedné straně si mohl přečíst každý nováček nebo nejistý fanoušek. Devitinásobnou oslavu touchdownu si i s heslem na straně opačné mohli všichni užít hned devětkrát. Tuhle povedenou fotografii zachytil Strogoff (Galerie ČAAF / FB)

Fanoušci podruhé

_MXA3710

Byli jste skvělí! Rekordní účast 4526 diváků dorazila do EREN ARÉNY, aby byla svědkem velkolepé show. Nádherná kulisa, která vytvořila podmínky pro oba týmy. I když byli domácí v přesile, hojný počet fanoušků Bobcats si zasloužil uznání v druhé části, kdy svůj tým podpořil k prvnímu skórování ve finále. Byla to velká odměna a radost. Přeplněnou arénu zachytil Štěpán Maxa (Galerie WWW / FB).

Na hřišti se ukázaly všechny týmy

DSC_6509

Jednou z novinek finále byl vlajkový průvod zástupců všech týmu nastupujících letos v ČLAF. Každý tým měl na hřišti svého vybraného zástupce, který nad hlavou hrdě nesl týmovou vlajku. Po rozestavení byli všichni přítomní svědky zpěvu státní hymny sborem Coro Picollo Prague. Moment nástupu sejmou závěrkou fotoaparátu Martin Krofta (Galerie WWW).

Kyle Newhall-Caballero mužem číslo jedna

czechbowl (31 of 65)

Spekulace na místě quarterbacka vyloučil jediný import pražského týmu, který celou první polovinu vládl svému útoku a byl hned u čtyřech touchdownů. Kvartetu wide-receiverů dopřál přihrávky, které je nechali vyniknout a díky kterým mohli v endzoně slavit úspěch s bodovou příchutí. Autorem fotky je jeden z nejlepších fotografů specializující se na americké fotbal – Miki Gerlašinský (Galerie WWW / FB).

Přes sto Cheerleaders

pbp_fb_066

Ani letos ve spolupráci Českou asociací cheerleaders nechybělo přes 100 roztleskávaček, které neodmyslitelně po vzoru ze zámoří patří k tomu správnému zážitku. Kromě představení před začátkem a v polovině bavila fanoušky celá show i v průběhu zápasu. Při akrobatickém výkonu je zachytil Martin Kábrt (Galerie WWW / FB).

Česká televize

DSC_6758

Celý večer byl přenášen živě a k vidění na ČT Sport nebo přímo na webu. Nebyl ani regionálně omezen a tak si podívanou mohli užít všichni ze vzdálených končin nebo dovolených. Kameramana na ploše zachytil Ronald Hilmar.

Nejlepší hráč

SK4_1194

S číslem 52 si stříbrný plát pro nejlepšího hráče převzal zaslouženě Tomáš Svoboda, který vytvrzoval obranu Prague Black Panthers po celou sezónu. Při oslavném „krmení“ jej zachytil Stanislav Kolařík (Galerie WWW / FB).

Pohár pro vítěze

I letos zvedli nad hlavu s velkým nadšením pohár pro mistra ČR Černí panteři, po porážce příbramských Bobcats 52:13. Jejich radost zachytil fotograf Petr Kraus (Galerie WWW).

Další galerie hledejte na webových stránkách ČAAF nebo na Facebooku.

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít