Log In

Trnava vstoupí do nové sezony se starými posilami

Zástupce slovenského fotbalu z Trnavy – tým Bulldogs – se i po založení slovenské ligy rozhodl pro setrvání v lize české. V elitní ČLAF I bude tento klub hrát již svou třetí sezonu. A stejně jako vloni spoléhá na několik zahraničních posil, které dělají Bulldogs konkurenceschopnějšími.


 

Přispějte nám na chod na HitHit.cz a zachraňte tak náš portál.


WR Brandon Moore

Foto: Miki Gerlašinský

Foto: Miki Gerlašinský

Brandon v loňském roce nastoupil jen k několika zápasům, i tak na něj ale ve zlém vzpomíná secondary z týmu pro českou ligu z Black Panthers. Proti té dal totiž ve dvou zápasech čtyři touchdowny a hlavně v semifinálovém zápase se opravdu činil.

OL/DL John Booker

Hráč se zkušenostmi ze sanfranciských 49ers hlásí, že je letos do Trnavy připraven lépe než v předchozích sezonách. No, bude se jistě na co těšit, John si své odpracuje jak na obou stranách lajny, tak i v tréninku, kde vede právě lajnaře.

CB/FS Kobie Hamm

hamm

Nová posila Bulldogs. Slovenský tým se vyznačuje dobrou strategií posily na pozici lídra obrany. Nyní bude tuto pozici plnit právě Hamm, který jistě bude i ve svých 23 letech dobrým hráčem právě na pána obrany Bulldogs.

QB Boris Bútora a RB Ivan Klementovič

Foto: Lukáš Machala

Foto: Lukáš Machala

Ano, nejsou ze zahraničí. Svoji kvalitou ale oba vloni převyšovali konkurenci v české lize. Bútora byl s přehledem nejlepším neamerickým quarterbackem ligy, Klementovič v zápasech předváděl výborné běhy. Tihle dva jsou velkými talenty…

Foto: Lukáš Machala

Foto: Lukáš Machala

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít