Log In

Triády importů jsou kompletní. Bobcats s Bulldogs okoření ČLAF

Vánoční překvapení jak je neznáme. Rok 2015 se sice blíží ke svému závěru a od konce nejvyšší soutěže uplynul bez mál půl rok, ale situace kolem zahraničních hráčů nabrala na obrátkách nad očekávání rychle. Dvě trojice jsou kompletní hned ve dvou týmech elitní ČLAF 2016. Navíc ve stejném složení – trenér, dva hráči a trenéři dokonce známých jmen.

Příbram Bobcats

Sebastian Fandert

Sebastian Fandert a jeho signalizace v zápase Bobcats - Prague Black Panthers. Foto: Miki Gerlašinský

Sebastian Fandert a jeho signalizace v zápase Bobcats – Prague Black Panthers. Foto: Miki Gerlašinský

Trenér Fandert se dostal pod náš drobnohled už v minulé sezóně a dostál svému slovu, alespoň prozatím. Jeho tříletý program pokračuje po premiérové sezóně a bude navazovat. Hráči, které si hlavní trenér zajistil, by mu měli být dobrými pomocníky v naplnění cílů.

DD Goodson

D.D. Goodson jako wide-receiver umí odmítnout skládku. Foto: Cliff Grassmick / Daily Camera

D.D. Goodson jako wide-receiver umí odmítnout skládku. Foto: Cliff Grassmick / Daily Camera

Další hráč z líhně Colorádské univerzity. Tentokrát z druhé strany míče. Wide-receiver patřící do základní sestavy týmu nastoupil do 11 zápasů z 12 (jeden vynechal pro výron kotníku) v poslední sezóně a za svou univerzitní kariéru si připsal 60 kompletních přihrávek pro 688 yardů. Jedním z hlavních benefitů, na kterém se dá stavět bude rychlost – 40 yardový dash zvládne tenhle sprinter za působivé 4,4 vteřiny. Dobře dokáže zahrát i corner-backa a safetyho.

Určitě si nenechte ujít tohle video, ve kterém vás rychlost Goodsonových nohou přesvědčí.

Woodson Greer

Woodson Greer tackluje. Foto: Jeremy Papasso

O Greerovi jsme psali jako o horké listopadové novince. To jsme ještě nevěděli, že jej v mnohém předčí i jeho týmový spoluhráč z univerzity Colorado. Veškeré informace jsou v článku.

Trnava Bulldogs

John  Booker

Z útočné lajny cesta k trénování krátká je. Alespoň to by mohl říkat Booker, který v ČLAF D-I 2015 hrál v OL. Rok 2016 přinese ale posun na post hlavního trenétra. Zkušenosti ale tenhle mladý hráč má i v Bulldogs, kde pomáhal jako poziční trenér. Třetí rok v Trnavě završí v týmu za sideline. Více se o Johnovi dozvíte přímo z oficiálního oznámení klubu.

Tyrell West

Tyrell West. Foto: Europlayers.com

Tyrell West. Foto: Europlayers.com

Pro Evropu už známé jméno wide-receivera, který ale umí zaskočit za quarterbacka. West hrál sezónu 2015 v Srbsku, pro příští rok se přesune do Trnavy. V roce 2014 navštívil NFL combine v tréninkovém centru Indianapolis Colts a dostal se i na soukromý trénink s Kansas City Chiefs. Ještě o rok dříve si jej pozvali na trénink i Colts. Změřený 40yd dash má nejlepší za 4,46s těsně za příbramským Goodsonem. Nemá ale zkušenosti s ostrým zápase univerzitního fotbalu, protože sice studoval na Southern Utah University, ale nesplňoval požadavky NCAA a nemohl k oficiálním zápasům.

Jarred Johnson

Johnson umí být platný i ve special týmech. Foto: Europlayers.com

Johnson umí být platný i ve special týmech. Foto: Europlayers.com

„Moje videa mluví za mě,“ prohlašuje Johnson na svém profilu a má pravdu. Tenhle Evropou nepolíbený 100kg pořízek si ve svých 22 letech zaslouží respekt a bude přinejmenším spestřením pro útoky týmů ČLAF. Těšíme se.

Na video tohohle LB se musíte podívat povinně, stojí za to!

A kdo by se nenabažil, může se podívat ještě na sestřih z roku 2012, ať je ten progress zřejmý.

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít