Log In

Sobotní zápasy překvapení nepřinesly: vyhráli Bucks i Sígrs

ČLAF D-II: Prague Hippos – Pardubice Bucks 7:32

V Praze celou sobotu pršelo, ale ve 12 hodin na Motorletu svítilo slunce a zápas mezi Bucks a domácími Hippos tak doprovázely příjemné sluneční paprsky. Skvěle do utkání skočili Bucks, když hned úvodní kickoff vrátili až do endzóny. Překvapený pražský útok však nevěděl, že to nejhorší ještě přijde.

Velmi dlouhá pick-6 v podání Miroslava Waleka, který tímto počinem naprosto sebral domácím vítr z plachet. Hippos pak pouze celý zápas marně doháněli soupeře. Navíc se podobná situace opakovala i v poslední čtvrtině, kdy domácí quarterback Stanislav Tománek hodil míč jen do místa, kde stál pardubický Justene Edwards, jenž donesl míč 84yardovým interception returnem až do endzóny.

Oba týmy dávaly průchod svým emocím, což vedlo ke spoustě personal faulů a hráči naprosto zbytečně posouvali své týmy o slušnou porci yardů. Obrana domácích fungovala o poznání lépe než v předchozích utkáních, přesto si však nebyla schopná pohlídat big-plays po ose pardubických importů.

Bucks tak potvrzují, že zařazení do Divize II bylo správnou volbou, pražští hroši naopak nepodávají vyrovnané výkony. Druhá polovina základní části Divize II tedy zřejmě ještě přinese velmi zajímavé příběhy.

ČLAF D-III: Brno Pitbulls – Bílovice Sígrs 6:12

Na body dost chudý zápas čekal na první zápis do listiny skóre až v druhé čtvrtině. To otevřel domácí Tomáš Havlík dvouyardovým během skóre. A poprvé v zápase se stalo, že kicker neproměnil extrapoint.

Ještě do pauzy, konkrétně se 65 sekundami na hodinkách rozhodčího, srovnali hosté dlouhou passovou akcí. Quarterback Lukáš Dvořák našel rukavice Ivana Baykalova, který míč donesl až do endzóny Brna.

Sígrs zasadili rozhodující ránu po poločase. Martin Brablc krátkým během pronikl mezi obránci až pro touchdown. Ani ten ale nebyl potvrzen. Vůbec potvrzení kopem se zdají být pro většinu českých týmů jako problém a my se na našem webu určitě k této problematice v budoucnu vrátíme.

Patří do:

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít