Log In

Ohlédnutí za finále ČLAF A

To, že finále přivítala tak krásná aréna, jakou ta vršovická Synot Tip bezesporu je, dá již tak výjimečné akci nádech exkluzivity. Značka amerického fotbalu po včerejším finále v ČR stoupla. I když byl zápas jednostranný, diváci na stadionu si jej užívali. Díky perfektnímu komentáři dvojice Kalemba-Daňhel a výborně zvládnuté obrazové části, se fotbal líbil i desetitisícům diváků po celé republice, kteří sledovali přímý přenos České televize.

Kdo z vás byl na stadionu, finále nestihl, nebo by si jen chtěl včerejší oslavu fotbalu připomenout znovu, ČT Sport bude reprízu vysílat dnes 16. července od 22:25.

Přímo na místě sledovalo finále 3125 diváků. Dle neoficiálních statistik jde o finále s nejvyšší návštěvou, které se kdy v Praze odehrálo. Věříme, že to příští bude ještě lepší.

Včerejším dnem skončila cesta minimálně dvou výjimečných hráčů. Bratři Daniel a David Krejbichové oznámili, že je tato sezona jejich poslední. Vyhrát poslední zápas kariéry a odnést si z něj mistrovskou medaili je k nezaplacení. Dane a Davide: Díky za to, že jste po dobu své hráčské kariéry byli vzory pro mnohé. A to nejen spoluhráče, ale mnohdy i protihráče.

Trenéři Black Panthers také udělali tah, kterým se chtěli oběma bratrům odvděčit. Na poslední dva snapy, kdy MVP zápasu Dundáček jen zaklekával, stáli oba vedle sebe. Mistrovské oslavy tak zažili přímo v centru dění.

Komu se však nedařilo byl útok Bobcats. Doherty hodně zaostal za svým passovým průměrem a receiver Daniel Vitiš se hlavně v prvním poločase nedokázal dobře sžít s novým míčem ČAAF. Těch dropnutých passů bylo vážně hodně…

Komentáře

Log In or Create an account