Log In

Miroslav Bartoš se pro sezónu 2016 upsal druholigovým německým Dukes

První přestupová novinka roku 2016 směřuje do Neměcka. Defenzivní tackle Bartoš míří z Prague Black Panthers do Ingolstadtu.

V sezóně 2015 nasbíral v dresu mistra v české lize trojici sacků pro ztrátu 27 yardů a nastoupil i v rakouské AFL.

Bartoš si troufne i na sobě rovné - QB  trnavy Baník to pocítil na vlastní kůži. Foto: Miki Gerlašinský

Bartoš si troufne i na sobě váhově rovné – QB trnavy Bútora to pocítil na vlastní kůži. Foto: Miki Gerlašinský

Tvrdá škola z podhůří Jeseníků se vyplatila a odchovanec šumperských Dietos dostane šanci v druhé nejvyšší německé soutěži, kam bude za zápasy dojíždět. Dukes si jej vybrali na serveru Europlayers.com.

 

„Vždycky jsem chtěl zkusit hrát v Německu a podmínky, které mi klub nabídl se nedaly odmítnout. Děkuji všem spoluhráčům z PBP i klukům ze Šumperka, protože bez nich bych to nedokázal,“ prozradil Bartoš k přestupu.

Pokud se chcete dostat za hranice, recept je jasný a kdo to s fotbalem myslí vážně, měl by se na portálu registrovat ještě dnes.

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít