Log In

Vlci ČLAF I nepřestávají v posilování svých týmů

Lednově zmrazenou českou fotbalovou scénu rozehřály dvě velké zprávy. Příbramští Bobcats se rozhodli, že již domluveného quarterbacka Craiga Maynarda nahradí zkušeným Columbusem Givensem III. Pražští Black Panthers pak mají nového kouče v podobě Jima Warda. Americký trenér nahrazuje na pozici lodivoda svého krajana Taylora Breitzmanna.

Příbram Bobcats

columbus_givens

Jak jsme informovali v listopadu, příbramští Bobcats měli domluveného nového quarterbacka pro sezonu 2015 – Craiga Maynarda. Jenže, situace se změnila, středočeský klub našel na klíčovou pozici vhodnějšího adepta a Maynard si tak v Česku nezahraje.

Náhradní volbou se pro Bobcats stal Columbus Givens III. I on pochází z Ameriky a je tmavé pleti. Bobcats jej ulovili v severní Evropě – 27letý Givens hrál dva roky ve Finsku. Jednu sezonu za Kouvola Indians, minulý ročník pak v Helsinki Wolverines. V Příbrami se sejde se dvěma svými krajany, Vercher a Davis budou hrát v obraně.

Prague Black Panthers

jimward_portret

Největší český fotbalový tým se musel potýkat s nepříjemnou situací. Úspěšný headcoach Taylor Breitzmann nemohl kvůli svým zámořským fotbalovým povinnostem do Prahy na sezonu dorazit, a tak bylo vedení pražského celku nucené hledat alternativní řešení.

Tím, kdo se bude snažit na Breitzmannovu práci úspěšně navázat, bude 57letý Američan Jim Ward. Ten již má zkušenosti s evropským fotbalem, má za sebou totiž tři roky ve Skandinávii. Dva roky vedl finský tým Seinajoki Crocodiles, rok stál v čele švédského celku Örebro Black Knights. S tím ve švédské lize zakončil sezonu na druhém místě.

Poslední rok strávil Jim Ward doma v Texasu, kde vedl kempy s názvem Speed Kills. Už víme, na co se v projevu Black Panthers v novém roce můžeme těšit.

Pod vedením nového kouče bude za Black Panthers znovu nastupovat Kyle Newhall-Caballero a několik dalších posil s reprezentačními zkušenostmi.

A co zbytek?

Podrobně sledujeme posilování ostatních týmů elitní divize. Jakmile se k nám dostanou nějaké podrobnosti, tak vás budeme informovat.

Patří do:

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít