Log In

Harpyje shání grafika pro svá trička

Pražský ženský tým amerického fotbalu Prague Harpies hledá šikovného grafika, který by holkám vytvořil trička. Jak samy říkají, nemohou přece pořád chodit v tom stejném, jsou to holky! Harpyje nás požádaly, jestli bychom jim s propagací této „soutěže“ nepomohli a jelikož jsme pro každou legraci, tak pomáháme.

Pokud tedy umíte kreslit a máte nápad, vrhněte se na to. Holky slibují, že „vítěze po harpyjsku odmění“, ať už to znamená cokoli. Harpyje slibují, že vítězný návrh budou nosit s hrdostí na všechny zápasy a budou ve středu pozornosti objektivů.

K samotným návrhům:

Harpyje by rády trika dvě.

  1. Týmové tričko, které by mohly nosit pro rok 2015 na zápasy (loňský návrh najdete v horní části článku).
  2. Památeční tričko, které by připomínalo sezonu 2014, v níž Harpyje ani jednou neprohrály. Výsledky zápasů by holky zájemcům jistě rády dodaly.

Pro další informace mrkněte na facebookovou událost nebo napište na prague.harpies@seznam.cz. Vítěz soutěže bude vyhlášen 15. 2. 2015.

Patří do:

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít