Log In

Francii budou v dresu Nice Dauphins v sezóně 2016 bránit Klimek s Praumem

Americký fotbal v České republice roste a už ne zcela výjimkou se stávají hráči na export. Zvyky z migrací hráčů z týmů v blízkosti hranic s Polskem jsou minulost a dlouho jediní hráči s evropskými zkušenostmi Josef Fuksa a Ladislav Jenšík mají své následovníky.

Ladislav Klimek

Letošní sezónu zakončil v dresu Paris MousQuetaires v druhé nejvyšší soutěži bez playoff, ale i tak pomáhal v domácích klubech (Steelers a Sharks) s útočnou lajnou, aby předal své zkušenosti dál, a to se cení! Láďa nezapomíná na své havířovské kořeny a ví, kde je doma. Příští rok obleče dres Delfínů a otevřel tak možnosti dalším českým nadějím.

Bernard Praum

Po letech v Prague Black Hawks a následně Black Panthers se Praum přidá ke svému reprezentačnímu kolegovi z roku 2014, aby vyztužili útočnou linii Delfínů. Hráč, který se ukázal jak v rakouské AFL, tak i v rámci EFAF Cupu, má na mezinárodní scéně zkušenosti a jako starter v repre bude určitě chtít dokázat, že se v našich podmínkách prostě lajnařům daří.

A v jakých podmínkách se elitní francouzská soutěž hraje? Posuďte sami:

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít