Log In

Czech Bowl z pohledu diváka: je se na co těšit!

Under Armour Czech Bowl XXII nabídne kromě pestré sportovní podívané i další možnosti k zábavě. Pokud si chcete prohloubit zážitek a opravdu si užít jedinečný vrchol sezóny, nesmíte minout následující řádky, ve kterých vám prozradíme, co vše se pro vás chystá.

Nevíte, jaké to je, hodit si míčem?

Nezoufejte, přímo v městečku před arénou je pro vás připravená klec od HFL Sports Group. Zkuste překonat dosavadní rekord příbramského quarterbacka Columbuse Givense s rychlostí 88 km/h. Při hodu vás moderní technologie zvěční fotografií a jedinečnou památku vám okamžitě pošle na váš e-mail.

DSC_0090

Nejtvrdší kulturní zážitek v pravém slova smyslu!

Kromě slavných osobností, které vás na vrchol sezóny pozvaly ve videích, bude před začátkem slavnostně zazpívána česká státní hymna. O její nejdůstojnější podání se postará sbor Coro Picollo Prague.

Jaký je to pocit, mít na sobě výstroj?

Odpovězte si na tuto otázku přímo na místě. U stánků Prague Black Panthers, Příbram Bobcats a Prague Hippos budete mít šanci si vyzkoušet výstroj a zažít na chvilku pocit, jako hráči na hřišti. Pokud vás pak něco zaujme, můžete přímo na místě u MH FOOTBALLSHOP nakoupit jakékoliv fotbalové vybavení.

Na finále dorazí všechny týmy!

Máte svůj oblíbený tým v jiném koutu republiky? I ten bude s vámi. Slavnostního zahájení se zúčastní každý tým, který při této speciální příležitosti bude součástí vlajkového nástupu a ponese vlajku svého klubu.

Krása a akrobacie, kterou jindy neuvidíte

Neuvěřitelný počet roztleskávaček vás očaruje! Na 110 roztleskávaček se předvede při Mega Cheer Show, která se ve spolupráci s Českou asociací cheerleadingu bude konat již na druhém Czech Bowlu v řadě. Minulý rok bylo hromadné vystoupení dech beroucí a letos se máte opět na co těšit. Přijďte včas, létající slečny si nesmíte nechat ujít!

IMG_2321

Kulturní zážitek pokračuje baletem s mincí

Slavnostní hod mincí (angl. coin toss, pozn. red.) provede tvář kampaně, taneční mistr, pan Vlastimil Harapes, který roztočí kromě mince i ten pořádný balet a určí, který z týmů bude mít právo výběru na začátku hry.

Užijme si společně famózní podívanou #CzechBowl

Naše redakce bude na místě a bude vám na sociálních sítích s hashtagem #CzechBowl přinášet maximum informací přímo z místa. Sledujte jej a nic vám neunikne. Buďte součástí zpravodajství! Foťte se na místě, pište statusy a přidávejte hashtag – ať společně vytvoříme tu nejlepší atmosféru.

Chcete být v centru dění a podívat se i tam, kam se běžně nedostanete?

Ve spolupráci se sekcí nových médií ČT vám exklusivně přinášíme živý přenos na službě Periscope! Živě se přihlásí naši mobilní reportéři a odhalí vám, co se na stadionu děje v místech, která nejsou na první pohled zřejmá. Podíváte se do zákulisí a zároveň budete mít možnost nás poslat na místa, která chcete vidět. Sledujte nás buď přímo na Periscope pod účty @czechfootball a @sportCT nebo na našem Twitteru, kam budeme všechny odkazy na živé přenosy sdílet!

Bez soutěže o hodnotné ceny nesmíte odejít

V poločase sledujte hrací plochu ještě pozorněji. Mezi nejhlasitější fanoušky přiletí několik míčů na americký fotbal. Kdo jeden chytí, vyhrává odměnu od nás a našich partnerů.

Buďte fit jako sportovci! Napumpujte se na místě

XFitness nabídne přímo v městečku posilovnu, své výživové poradce a lekce zdarma. Můžete se ptát odborníků a připravit své tělo na pořádný fanouškovský výkon. Hooters girls vám navíc nabídnou 30% slevu na zboží značky Nike od Olgy Šípkové ;)

Nejste si úplně stoprocentně jistí v pravidlech?

To vůbec nevadí! Celým zápasem vás provede zkušený moderátor a hned při vstupu pravidla dostanete i v tištěné podobě. Až si je nastudujete, můžete je složit a použít jako tleskadlo pro pořádné fandění.Přijďte dříve, v městečku před arénou navíc bude i Fajn rádio, které vás zabaví ještě před ostrým startem.

IMG_2259

Nemůžete přijít? Je to sice velká škoda, není nad autentický zážitek, ale máme řešení! ČT Sport je s vámi

Skvělé herní momenty, vypjaté situace a touchdowny. To vše vám živě na vašich obrazovkách zprostředkuje Česká televize na svém kanálu ČT Sport. Komentátory utkání budou moderátor magazínu Touchdown Jiří Kalemba a hlavní trenér Brno Alligators Aleš Daňhel.

Jste na dovolené? Žijete v zahraničí?

Nezoufejte, i na vás se myslelo. Na webu České televize bude v živém vysílání přenášen celý zápas a dostupný bude z celého světa!

Patří do:

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít