Log In

Český americký fotbal se rozrůstá. Nadšenci jsou v Mostě, Táboře, Hradci i Brandýse

Fenomén americký fotbal? Ano! Tohle si přeje každý fanoušek i hráč. Čím více týmů, tím více fotbalu. Podařilo se nám zjistit novinky z dalších čtyř lokalit, kde se nadšenci snaží zapálit pro sport i ostatní. Jste-li v blízkosti, sdílejte, ať se o nových týmech dozví co nejvíc lidí a brzy je vidíme i v ligových zápasech.

Most Wolves

Každou sobotu a neděli od 17 hodin lákají Vlci do svých řad a více informací se můžete dozvědět na jejich fanpage.

Hradec Králové Dragons

Draci z Hradce Králové se scházejí v hojných počtech každé úterý a čtvrtek večer. Více informací se můžete dozvědět na jejich fanpage.

Brandýs nad Labem Falcons

Čistě flagový tým roste v Brandýse nad Labem. Kdo by chtěl začít s šišatým míčem, má šanci. Více informací se můžete dozvědět na jejich fanpage.

Tábor

Na jihu Čech se jde na věc 31. ledna v 15:00

Přijďte se podívat 😉 Třeba vás to taky chytne ☺ #americkyfotbal

Fotka zveřejněná uživatelem Míra Vondruška (@kilos35),

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít