Log In

ČAAF má nového partnera v Under Armour, Czech Bowl ponese jeho jméno

Americká dvojka na trhu se sportovním oblečením se dostává i do České republiky. Česká asociace amerického fotbalu navázala na globálně silné partnerství s americkým fotbalem a výhradní zastoupení společností BaGo Sport přinese mnoho výhod klubům, hráčům, ale i fanouškům.

Zároveň došlo k oficiálnímu uzavření partnerství k letošnímu finále Divize I, které se bude jmenovat Under Armour Czech Bowl XXII a bude mít pro letošek opravdu slušné grády. Bližší informace získáváme a určitě se vám pochlubíme.

A protože Under Armour je opravdu kvalitní hráč, který se těší široké oblibě, máme pro všechny fandy skvělou zprávu! 20% slevu na celý sortiment si může vychutnat každý, kdo nás čte. Stačí na www.protrenink.cz v objednávce uplatnit kupón UACAAF15 a sleva je vaše.

Máme radost a budeme moc rádi, když nám v komentářích pošlete nějakou vaší chloubu v oblečení Under Armour, ať víme, že se neflákáte :)

ua_banner_caaf_rev2_2

Patří do:

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít