Log In

Angažmá ve Stallions pro mě bude další výzvou, říká Scott Doherty

Pardubičtí Stallions mají konečně na pozici quarterbacka hráče, který dokáže tým pozvednout. Kostaričan Scott Doherty se rozhodl po loňské štaci u příbramských Bobcats, kteří i díky Dohertyho pomoci dokráčeli až do finále, pro návrat do Česka. Jak sám říká, rád experimentuje a na každou sezonu hledá nový tým. Tím mu budou Stallions, jsme zvědaví, jak se jim s pomocí tohoto rozehrávače s velmi dobrou pověstí bude dařit v Divizi II.

Scotte, mohl bys nám říct své důvody pro návrat právě do Česka?

Baví mě hrát v týmu, kterému mohu pomoci v jeho snaze o zlepšení celé organizace týmu. Stallions mě oslovili s nabídkou, a tak jsem tady. V Pardubicích dělají změny k lepšímu a já chci být jedním ze strůjců jejích zlepšení.

Když jsme se bavili s Bobcats o tvém možném návratu do Česka, říkali, že máš povinnosti v Kostarice. Kde je pravda?

Je to pravda, situace se ale změnila a já si vybral Stallions. I v Příbrami vědí, že rád chodím na každou sezonu do nového týmu a po vzájemné dohodě jsem v Pardubicích podepsal. S Bobcats jsme se rozešli v dobrém.

Jak budete ve Stallions pracovat s passovou hrou, která v tomto týmu v posledních letech příliš nefungovala?

Stallions mají spoustu talentů a já se na spolupráci s nimi velmi těším. Věřím, že díky svým zkušenostem dokážu pomoct nejen passové hře, ale celému týmu. Málokdo vidí, že je pro mne trénování podobně důležité jako hraní quarterbacka.

Máte už nějaké cíle pro novou sezonu?

Cílem je zvednout Stallions jako tým. Chci, aby se ten tým zdokonalil na každé pozici v týmu a dostat jej na tu správnou cestu za výhrou v lize.

Jak se těšíš na nové spoluhráče a proslulé pardubické fanoušky?

Žádný hráč na světě by nikdy nevyhrál zápas sám. Na nové spoluhráče se tak moc těším, potřebujeme, aby všichni zabrali a táhli za společný provaz. Těším se, co nám nabídne nová sezona a jsem zvědavý na to, jaké to bude hrát se silnou podporou fanoušků Stallions v zádech.

Zakladatel karlovarských Warriors, šéfredaktor a autor projektu czechfootball. Mimoto se věnuje sportovnímu marketingu, sociálním sítím a grafice.

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít