Log In

11 zajímavostí CzechBowlu

Do začátku největšího zápasu roku 2014 zbývají 2 hodiny, na co se mohou diváci těšit jsme shrnuli do několika bodů. Jedenáctka je pro náš sport typickým číslem, a tak je bodů právě jako hráčů na hřišti.

1. Střet obhájce s debutantem

Prague Black Panthers obhajují loňský titul. Po zápase se s kariérou loučí hned několik, pro americký fotbal v ČR významných, hráčů. Pro Příbram Bobcats jde o historicky první finále vůbec. Složení týmů je hodně pestré, zastoupeni jsou hráčí z USA, Kostariky, Slovenska i Německa. Mrkněte na soupisku Prague Black Panthers i na to, kteří hráči nastoupí za tým Příbram Bobcats.

2. Nový míč Wilson

Premiéry se při finále dočká speciálně brandovaný míč ČAAF od společnosti Wilson, který byl představen na tiskové konferenci. Vychází přímo z konceptu NFL míče známého pod názvem Duke.

3. Více než 130 cheerleaders v MEGA CHEER SHOW

Před i v průběhu zápasu pořádnou fanouškovskou kulisu zažehnou cheerleaders v rámci spolupráce s Českou asociací cheerleaders se speciální show.

4. Několik fandů pojede na dovolenou do Tyrolska!

V rámci doprovodného programu dojde na stadionu k soutěži o 4 poukazy pro 2 osoby do českého pensionu Tyrol v rakouském Maria Alm v oblasti Zell am See.

5. Perfektně připravené hřiště

S lajnováním se začalo v pondělí a nyní vypadá hřiště opravdu skvěle! Výborného výsledku se docílilo díky speciálním barvám od společnosti Kittfort, která je generálním partnerem finále a firmou s dlouhou tradicí v oboru.

6. Speciální coin toss

O los se v úvodu zápasu postará starosta městské části Praha 10 Bohumil Zoufalík, který poskytl 20. finále České ligy amerického fotbalu záštitu.

7. Ohňostroj

Oficiálním koncem akce bude ohňostroj, který se odpálí nad arénou po skončení závěrečných ceremonií.

8. MVP

Již tradičně, jako obvykle při velkých fotbalových akcích typu finále, se bude i na dnešní akci vyhlašovat cena pro nejužitečnějšího hráče zápasu (MVP).

9. Sprcha pro trenéra vítězného týmu

České zastoupení firmy PepsiCo dodalo pro oba účastněné celky zásobu nápoje Gatorade, který je celosvětově nejprodávanějším sportovním nápojem. Dočká se jeden nebo druhý trenér zasloužené vítězné sprchy? To se dozvíme po konci zápasu!

10. Nic neunikne

Celkem 9 kamer bude živě snímat průběh celého klání a vysílat jej do televizního éteru od 18:15 na ČT Sport.

11. Komentář od známých tváří

Hlas utkání propůjčí přenosu Jiří Kalemba, moderátor magazínu Touchdown a společně s ním Aleš Daňhel, trenér Brno Alligators a zkušený quarterback.

Patří do:

Komentáře

Log In or Create an account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie, které zlepšují zážitek z navštěvování webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít